PROGRAMME – CANOE SLALOM

  • Please note this is the provisional programme and can be changed.

Sobota/Saturday, 14/08

09:00 – 19:00                    Trening po skupinah / Official trainings in groups

Nedelja/Sunday, 15/08

09:00 – 19:00                    Trening po skupinah / Official trainings in groups

Ponedeljek/Monday, 16/08

09:00 – 20:00                    Trening po skupinah / Official trainings in groups

16:00 – 19:00                  Akreditacije / Accreditations

Torek/Tuesday, 17/08

09:00 – 18:00                    Trening po skupinah / Official trainings in groups

10:00 – 17:00                    Akreditacije / Accreditations

20:00 – 20:40                   Sestanek vodij ekip / Team leaders meeting

Sreda/Wednesday, 18/08

08:00 – 18:00                    Trening po skupinah / Official trainings in groups

10:00 – 17:00                    Akreditacije / Accreditations

19:00                                 Odprtje prvenstva / Opening ceremony

Četrtek/Thursday, 19/08

10:00                                 Demonstracijske vožnje / Demo run

13:00                  Kvalifikacije 1. skupina (K1ž, K1m U23 in mladinci) / Heats – 1st group (WK1, MK1 U23 and junior)

Petek/Friday, 20/08

 08:15                                  Kvalifikacije 2. skupina (C1ž, C1m U23 in mladinci) / Heats– 2nd group (WC1, MC1)

 13:30                                 Ekipne tekme / Team events

 17:50                                 Podelitev kolajn za ekipne tekme / Medals ceremony for team events

 19:00                                 Kvalifikacijske vožnje na čas v ekstremnem slalomu / Extreme canoe slalom time trials

Sobota/Saturday, 21/08

08:30                                 Demonstracijske vožnje za finale / Demo run for finals

10:30                                 Polfinale K1ž, K1m / Semifinal WK1, MK1

15:00                                 Finale K1ž, K1m / Final WK1, MK1

17:35                                 Podelitev kolajn / Medals ceremony  

19:00                                 Ekstremni slalom – tekme na izločanje / Extreme canoe slalom – Final phase (Heats, quarterfinal, semifinal, final)                             

Nedelja/Sunday, 22/08

10:00                                 Polfinale C1ž, C1m / Semifinal WC1, MC1

14:00                                 Finale C1ž, C1m / Final WC1, MC1

16:00                                 Podelitev kolajn / Medals ceremony                        

17:00                                  Zaključek prvenstva / Closing ceremony

Updated: 18/08/2021